Kariera

Dołącz do nas!

Nie tylko znakomite zaplecze transportowo-spedycyjne sprawia, że jesteśmy jednym z najbardziej liczących się operatorów logistycznych. Lwią część naszego sukcesu na rynku transportu i spedycji oraz logistyki i magazynowania zawdzięczamy naszej profesjonalnej kadrze. Jeśli chcesz do nas dołączyć – napisz!

Jakie możliwości stwarza praca w firmie Transsped?

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Godziwe wynagrodzenie.
  • Ciekawe wyzwania zawodowe i możliwości rozwoju
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami z branży TSL.
  • Satysfakcjonującą pracę w przyjaznym środowisku młodych i energetycznych ludzi.

Jeśli pragniesz podjąć nowe wyzwania zawodowe, wybierz pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie transportowej Transsped.

Oferty pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierowca Międzynarodowy kat. C+E

Miejsce pracy: Rzeszów, Krasne

Opis stanowiska:

  • Baza w Krasnem k/Rzeszowa
  • Przewóz po krajach UE neutralnych ładunków całopojazdowych (ciągnik siodłowy + naczepa)
  • Praca dla kierowców międzynarodowych

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat.C+E
  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • Aktualne orzeczenie lekarskie
  • Aktualne orzeczenie psychologiczne
  • Świadectwo kwalifikacji
  • Karta kierowcy
  • Udokumentowane doświadczenie w transporcie międzynarodowym(2-3 lata)
  • Mile widziany (nie wymagany) paszport
  • Komunikatywność i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, działalność gospodarczą
  • Wynagrodzenie podstawowe + dieta (54 Euro/dzień)
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Terminowe wypłaty
  • Pełne świadczenia ZUS

Mechanik-Elektromechanik Samochodowy

do własnego serwisu samochodów ciężarowych:
miejsce pracy: Malawa 892A, 36-007 Krasne

Zakres obowiązków:
samodzielne diagnozowanie oraz usuwanie usterek, naprawa ciągników samochodowych i naczep (Volvo, Krone)

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie zdobyte w renomowanym serwisie
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek
  • kursy i uprawnienia z zakresu obsługi tachografów, układów pneumatycznych
  • szkolenia: Wabco, PIM i inne
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność współpracy z zespołem
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w stabilnej firmie
  • umowa o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet stałych szkoleń

Spedytor międzynarodowy

Miejsce pracy: Rzeszów, Krasne (pow. rzeszowski)

  • bieżąca obsługa klientów w zakresie koordynowania transportu międzynarodowego
  • bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie, utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami
  • monitoring obsługiwanych zleceń
  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego, angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • doświadczenie w branży spedycyjnej na stanowisku spedytora na kierunkach: Niemcy, Hiszpania, Anglia, Włochy, Rumunia, Ukraina.
  • umiejętności planowania i szybkiego podejmowania decyzji, znajomość rynku przewoźników
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o wysokiej pozycji na rynku transportowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (pensja stała + prowizja od frachtu + premia)
  • możliwość rozwoju zawodowego , oraz bezpośredni udział w sukcesach firmy
  • możliwość wdrażania swoich pomysłów, projektów z pełną ich koordynacją
  • samodzielność i odpowiedzialność w powierzonych obowiązkach
  • możliwości awansu

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Nr telefonu

Oferta, której dotyczy aplikacja

Treść wiadomości

Załącz do wiadomości:

Transsped: spedycja, transport międzynarodowy, wolne powierzchnie magazynowe